Show Biz

Morena Taraku merr vëmendjen me pozat atraktive, duke vënë në pah të pasmet

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, merr gjithmonë vëmendjen me pozat provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Disa të tilla, ajo i ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj, ku ka pozuar para pasqyrës.

Ajo ka vënë në pah të pasmet, ndërsa ka treguar edhe stilin e saj të veçantë me kombinimin e veshjes që kishte bërë të mërkurën.

Foto: Morena Taraku/InstaStory

Morena shquhet si një prej trupave më të mirë në estradë, ndërsa asnjëherë nuk ka hezituar që t’i ekspozojë linjat e saj qoftë në rrjetet sociale apo paraqitje skenike.

Tash e sa kohë, ajo është shpërngulur në Turqi ku ka zhvendosur të gjitha aktivitetet e saj atje.

Foto: Morena Taraku/InstaStory

Projekti i saj i fundit muzikor mbetet kënga “Missed Call”, e cila u prit mirë nga publiku. 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483