Show Biz

Morena Taraku mahnit në fotografitë e reja duke treguar fizikun tërheqës nga afër

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku, rrëmben vëmendje të madhe sa herë që publikon imazhe e video në rrjetet sociale.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe gjatë ditë së sotme (e hënë), teksa në një nga postimet në InstaStory ka xhiruar trupin nga afër.

Modelja, e cila theksoi linjat në bikini, vjen në formë të mahnitshme dhe tashmë shquhet për fizikun e saj atraktiv.

Morena Taraku (Foto: Instagram)

Ajo ka vënë më në pah pjesën kah gjoksi, ndërsa kjo nuk është hera e parë që bukuroshja nga Peja vjen në këtë gjendje.

Sidoqoftë, postimet kësisoji kanë bërë që zeshkania të jetë tejet e komentuar në shtypin rozë dhe jo vetëm.

Morena Taraku (Foto: Instagram)

Ajo po vazhdon të shijojë jetën në Turqi dhe ditë më parë njoftoi se është duke punuar në projektin e ri muzikor.

Deri në lansim të këngës së re, “F*** your location” mbetet ajo e fundit që ka kaluar shifrën e 500 mijë klikimeve në platformën YouTube.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483