Show Biz

Morena Taraku le miliarderin Sasha Sobhani

Këngëtarja Morena Taraku është ndarë nga i dashuri miliarder iranian Sasha Sobhani.

Edhe pse çifi u panë të lumtur së bashku ata kaluan disa pushime mjaftë atraktive saqe ata vendosen edhe tatu të bëjnë emrat e tyre. Siq duket lidhja nuk paska qenë edhe shumë fortë sa dukej. Ata kanë përfunduar lidhjen e tyre.

Fjalët kanë qenë të shumta është përfolur shumë rreth kësaj ndarje dhe ka pasur fjalë nga më të ndryshmet.

Së fundmi çifti nuk janë parë më së bashku dhe nuk kanë postuar më foto me njëri-tjetrin në Instagram, duke u përfolur se lidhja e tyre kishte marrë fund.

Por miliarderi Sasha i ka dhënë fund njëherë e mirë këtyre thashethemeve, duke i treguar të gjithëve në Instastory se ata ishin ndarë.

Ai ka publikuar një video ku i vë flakën me çakmak byzylykut që ka në dorë, teksa shkruan “shko pirdhu”, si dhe asnjëri prej të dyve nuk e ndjekin njëri-tjetrin në profilin e Instagram.

Gjersa Morena Taraku ka publikaur një video dedikuar ish të dashurit në llogarinë personale të saj Instagram./Kosova.info/.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.