Show Biz

Morena Taraku i çmend të gjithë, pozon nudo(FOTO)

Këngëtarja Morena Taraku, e cila po përflitet vazhdimisht për operacione plastike, nuk të ndalet përsa i përket pozave të saj artistike.

Së fundmi ka pozuar për një fotografi, ku shihet se pozoi totalisht e zhveshur përpara fotografit shqiptar Norik Uka.

Këngëtarja Morena Taraku ka hedhur një fotografi në Instagram .

Ajo mbuloi gjoksin me dorë derisa shikonte anash.

Mes ofendimeve e komenteve pozitive, Morena prapë se prapë duket seksi

Ajo ka ndryshuar në mënyrë drastike nga operacionet plastike dhe dita-ditës po i ngjan më shumë Angelina Jolie. Morena ka paralajmëruar edhe një këngë të re, por që kjo ende nuk doli.