Show Biz

Morena paralajmëron lansimin e këngës së saj të re

Këngëtarja dhe modelja kosovare Morena Taraku ka paralajmëruar këngën e saj më të re

Ajo në një postim në Instagram ku shihet brenda makinës së saj luksoze.

Si zakonisht ajo nuk heziton që ti reklamoj veshjet e saj të firmave të shtrenjta, por poshtë fotos ajo ka shkruar “M” dhe një emotikon me shenjën e një note muzikore.

Morena ka kohë që ka paralajmëruar një këngë të re dhe këtë ka thënë se do ta bëjë me një bashkëpunim me një producent holandez.