Show Biz

Morena largohet nga ky vend me zemër të thyer

Morena Taraku tash e sa ditë ka qëndruar në Shqipëri, për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti, shkruan lajmi.net.

Ajo vizitoi disa familje dhe bashkë me një ekip vullnetarësh u dërguan ndihma atyre.

Së fundi, përmes një postimi, këngëtarja tha se po largohet me plot dashuri, por me zemër të thyer.

“Faleminderit Shqiperi per kto dite te veshtira por edhe te mbushua me plot dashuri te sinqert… Une po kthehem ne shtepi, por nuk do thot qe po ndalem te qenurit me juve… @shpi.per.shpi jemi ne cdo shpi, dhe brenda 24h vim aty ku ju keni nevoj. Une skam fjet prej asaj dite qe kam ardh, sepse jam shume e stresuar dhe e merzitur, ajo cka kam pare dhe degjuar keto dite qofshin te fundit… Me eshte bere zemra copa-copa disa here keto dite me rreshte por vetem 1 lutje kam te besojme ne te miren edhe pse jetojme ne kete mjerim…Ju don Morena, dhe shifemi shpejt”, ka shkruar ajo, transmeton Kosova.info.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.