Kuriozitet

Momenti kur pronarja e guximshme ia rrëmben armën hajdutit (Video)

Një pronare e një dyqani ari u bë hit në rrjetet sociale. Shqiptarja e guximshme ia rrëmbeu armën hajdutit, teksa ky ishte futur me qëllim për ta plaçkitur – shkruan Kosova.info

Sipas Shqiptarja.com, grabitësi u hamend një çast ndërsa donte që t’i mbushte xhepat me ar dhe ky moment i ka mjaftuar asaj që t’ia rrëmbej armën.

Për më shumë shihni videon:

Pronarja i rrëmben pistoletën grabitësit në argjendari teksa 'iu fut punës me kokë' mbi florinj – Për lajme të tjera klikoni në www.shqiptarja.com

Pronarja i rrëmben pistoletën grabitësit në argjendari teksa 'iu fut punës me kokë' mbi florinj – Për lajme të tjera klikoni në www.shqiptarja.com

Gepostet von Report TV am Montag, 17. Februar 2020