SPORT

Momenti kur Florian Marku rrëzoi Dragishiqin

Luftëtari i MMA-së, Florian Marku ka gëzuar tifozët shqiptarë duke e mposhtur në Tiranë serbin, Sladjan Dragishiq.

Marku kishte paralajmëruar se do ta rrëzonte shumë shpejtë Dragishiqin, dhe bëri pikërisht atë, transmeton Koha.net.

Dragishiq arriti t’i mbijetojë brenda oktogonit kikboksierit shqiptar pak më tepër se një minutë.

Momentin e nokautimit të Dragishiqit nga Florian Marku mund ta shikoni në videon më poshtë.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.