SPORT

Momenti kur Challandes tërbohet në tunel pasi Kosova pranoi 5 gola në pjesën e parë (VIDEO)

Bernard Challandes, trajner karizmatik, nuk u përmbajt pas fundit të pjesës së parë teksa Anglia po fitonte 5-1 dhe Kosova kishte shënuar e para.

Trajneri i ekipit “Dardan” u kap nga kamerat teksa shfrynte… Kushedi çfarë ka bërë në dhomat e zhveshjes…