Video

Momenti dramatik kur trungu gjigant godet në kokë punëtorin

Kjo video tregon momentin dramatik kur trupi i një peme të lartë kodet në kokë një person duke e shembur për dhe.

Burri u plagos rëndë teksa po rrëzonte një pemë në Calgary të Kanadasë.

Njeriu u rrëzua brutalisht nga pema gjatë rënies.

Personi që kapi momentin tronditës tha për Newsflare se megjithëse njeriu ishte ende i vetëdijshëm dhe i aftë të fliste pas goditjes, ata thirrën menjëherë sallën e emergjencave për ndihmë.

Ambulanca arriti në vendngjarje brenda 10 minutash dhe i plagosuri u dërgua në spital.