Show Biz

Moderatorja e njohur i heq të gjitha përballë diellit

Sophie Kasaei, dëshiron të tregojë gjithçka me foton e fundit të postuar në Instagram, ku shfaqet plotësisht e zhveshur teksa pushon në dritën e diellit në një bregdet të panjohur.

Ylli televiziv zbulon në foto të pasmet bombastike por më “shpërthyes’ është përshkrimi i fotos.

“Duke parë botën”, shkruan Sophie teksa këmbët e saj lakuriq janë të hapura në mënyrë të “pacipë” drejt maleve dhe detit.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.