Life Style - Funny

FOTO/ Modelja shqiptare shfaqet në rrjetë dhe tërbon rrjetin

Ajo është një nga modelet më të mira shqiptare.

Së fundmi, Lorena Haliti ka zbukuruar rrjetin me disa imazhe që i ka hedhur në Instagram.

Ajo shihet se pozoi vetëm në rrjetë dhe dukej shumë seksi.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.