Show Biz

Modelja shqiptare punoi në Abu Dabi, tregon shumën marramendëse që ka marrë

Modelja 19-vjeçare Klaudja Kalia, disa kohë më parë u shpall miss “Fashion Tv”, duke nënshkruar një kontratë me gjigandin e modës. E ftuar në “Ftesë në 5”, Kalia ka treguar detaje nga jeta dhe puna e saj si modele.

E pyetur për punën e saj më të paguar deri më tani, Klaudja Kalia ka treguar për eksperiencën e saj në Abu Dabi.

“Ishte reklama për ujin që kushton 100 dollarë. Jam paguar 20 mijë euro. Reklama nuk ka dalë akoma. Do të dalë dhe është për 6 muaj. Nuk kam menaxher, thjesht kam kontratën me ‘Fashion Tv’,“-tha modelja.

Gjatë intervistës modelja gjithashtu ka treguar se tani nuk jeton më me prindërit, por ka blerë një shtëpi në Tiranë bashkë me të motrën.Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort