Life Style

Modelja shqiptare ndez rrjetin, ekspozon gjoksin me fustanin seksi

Dorina Gegici ka ndezur rrjetin me foto provokuese. 

Modelja e njohur publikoi foto në Instagram e veshur me një fustan që i ekspozonte tërësisht gjoksin.

Dorina dukej shumë seksi dhe nuk kanë munguar komentet pozitive për të.

Kujtojmë që modelja po aspiron pasareat ndërkombëtare. Vetëm pak kohë më parë, ajo sfiloi për markën me famë botërore Philipp Plein, të stilistit me të njëjtin emër.

Philip zgjodhi modelen shqiptare për të prezantuar koleksionin e tij. Ndërsa pritet që suksesi i Dorinës të rritet  dhe të sfilojë në pasarela të tjera ndërkombëtare.

Leave a Reply

Your email address will not be published.