Show Biz

Modelja shqiptare heq bikinit në pjesën e sipërme, gjoksin e mbulon me duar

Trejsi Sejdini është njëra nga modelet shqiptare e cila edhe pse e re në moshë provokon shpesh me lëvizjet dhe daljet e saja në publik thuajse gjithmonë gjysmë e zhveshur, shkruan Kosova.info.

Ajo momentalisht po gjendet për pushime në Ibiza.

Prej atje ajo ka publikuar një fotografi në Instagram ku e hipur në një anije ajo ka pozuar pa bikini në pjesën e sipërme të trupit.

Trejsi gjoksin e zhveshur e ka mbuluar me duar.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//oackoubs.com/4/3473483