Show Biz

Modelja shqiptare çmend Amerikën, del pa sytjena

Modelja shqiptare në Amerikë, Lorena Haliti ka treguar edhe njëherë anën e saj të bukur, tregon gjoksin.

Modelja shqiptare në Amerikë, e cila është duke sfiluar për firma të njohura atje, ka treguar edhe njëherë se sa seksi është.

Ajo është paraqitur pa jelek në një foto ku shihen edhe thithkat e gjinjve të saj, derisa tregon pothuajse gjysmën e gjoksit të saj.

Lorena është e njohur për format e saj trupore dhe këto ajo i tregon shpesh në fotot e saj që i poston nëpër rrjetet sociale, sidomos në Instagram.

View this post on Instagram

Late beach nights

A post shared by Lorena Haliti (@lorenahaliti) on