Life Style

Modelja seksi tregon si i zgjidh konfliktet me bashkëshortin: Çelësi është

E vetë-izoluar në shtëpi, modelja Emily Ratajkowski e ka shfrytëzuar këtë kohë për të komunikuar me fansat e saj në Isntagram.

28 vjeçarja ka zbuluar detaje personale nga jeta e saj, përfshirë këtu edhe marrëdhënien me bashkëshortin.

unnamed-41

E pyetur se si i përballon zënkat me të, bukuroshja tha se çelësi është komunikimi

“Komunikimi! Gjithmonë e kujtojmë që jemi në anën e njëri-tjetrit dhe i besojmë njëri-tjetrit,” është përgjigjur Emily.

Emily-Ratajkowski-in-Black-Bikini-Instagram-02-586x733
emily-ratajkowski-gets-cheeky-in-inamorata-bikini-after-sharing-throwback-at-age-14

Leave a Reply

Your email address will not be published.