Show Biz

Modelja Devon Windsor është fejuar zyrtarisht

Çifti i dashuruar ndau lajmin me fansat në rrjetet sociale personale Instagram.

Gjatë një udhëtimi me avion privat, modelja pa të shkruar në rërën e një plazhi privat në Bahamas: “Do martohesh me mua?”
Dhe padyshim që përgjigja e saj ishte ‘Po’.
“Kjo ishta dita më e bukur e jetës sime dhe mezi pres të martohem me personin më të mirë në të gjithë universin. Jam gruaja më me fat në botë,”-shkruajti Windsor në rrjetet sociale.
Shumë rastësisht, pa qenë në dijeni të prozimit, ajo mbante veshur një fustan të bardhë.

Pas një lidhje prej 2 vitesh Dex i propozoi yllit të pasarelave të premtën.

Bukuroshja bjonde tregoi unazën e diamantit saj gjatë kthimin nga udhëtimi ndërsa relaksohej me të dashurin e saj Johnny Dex./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.