Life Style - Funny

Modela e njohur shqiptare pranon hapur se ka bërë buzët por është penduar(FOTO/VIDEO)

Vildane Zeneli është një ndër modelet më seksi në Shqipëri dhe Kosovë. Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale duke ndarë me ne rutinën e jetës së saj të përditshme.

Fotografitë e shpeshta që modelja poston në rrjetet sociale janë shumë të komentuara, për shkak të linjave perfekte që ajo posedon.

Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin “N’drrimi Natës” ku ka folur më shumë për jetën e saj private, e cila ka pranuar se ka bërë ndërhyrje kirurgjikale në fytyrën e saj, por është shprehur se është penduar tepër shumë për bërjen e buzëve.

“Pse i bëre buzët?”- e ka pyetur moderatori Alaudin Hamiti modelen.

Ajo nuk ka nguruar aspask dhe është shprehur:

“I bëra prej qejfit. Po palidhje shumë, i kam rënë pishman dhe tani dua t’i heq”

Image
Image
Image
Image

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//dacmaiss.com/4/3473483