Kosova

Mitrovicë: Arrestohet dy meshkuj dhe një femër, merreshin me prostitucion

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i marrjes me prostitucion ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Mitrovicë, shkruan kosova.info.

Janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër K-Shqiptar-e me dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën e lartcekur.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//mauchopt.net/4/3473483