Show Biz

Miriam Cani në ditët e fundit të shtatzënisë, shfaqet tërë shkëlqim

Miriam Cani dhe Alban Skenderaj janë në pritej të fëmijës së dytë.

Dhe në ditët e fundit të shtatzënisë këngëtarja simpatike ka realizuar një fotosesion për revistën shqiptare “Who”

Miriam u paraqit në disa fustane me ngjyra të ndryshme teksa ende po vazhdon të duket në formë të mirë dhe tërë shkëlqim.

Në një imazh të fundit që ajo ndau me adhuruesit e saj, Miriam shihet në një fustan të gjatë me ngjyrë të verdhë.

Ndryshe, Miram dhe Albani kanë një vajzë me emrin Ameli, ndërsa ata kanë zbuluar se fëmija i tyre i dytë është djalë

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.