Kosova

Ministrja Haxhiu sot takohet me Kryesuesin e KGJK-së

Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu sot do të takohet me Skender Çoçajn, Kryesues i Këshillit Gjyqësor (KGJK), përcjell Kosova.info

“Ju njoftojmë se me dt. 10 shkurt 2020 (sot), Kryesuesi i Këshillit Gjyqësor të Kosovës (KGjK), Skender Çoçaj do të takohet me Ministren e Drejtësisë, Albulena Haxhiu.

Takimi mbahet prej orës 10:00, në ndërtesën e KGjK-së dhe pas takimit do të ketë paraqitje mediale” – thuhet në njoftimin për media./Kosova.info/

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//dacmaiss.com/4/3473483