Show Biz

Miliarderi iranian kapet ‘mat’ me modelen shqiptare

Pas lidhjes me Morena Tarakun, miliarderi iranian, Sasha Sobhani është bërë shumë i njohur në Shqipëri dhe shumë i komentuar në media. Pas ndarjes nga Morena, Sashës duket se i kanë ngelur fiksim vajzat shqiptare.
Miliarderi iranian kapet 'mat' me modelen shqiptare

Ditën e sotme miliarderi ka qenë në shoqërinë e super modeles shqiptare Vildane Zeneli.
Dyshja ndodhen në Hollandë nga ku Vildane ka postuar një foto gjatë drekës duke etiketuar edhe miliarderin.

Image

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.