Show Biz

Miliarderi arab i ofron shumë të madhe parash moderatores së famshme ta kalojë një natë me të, ja si i përgjigjet ajo

Ajo di të jetë në qendër të vëmendjes shumicën e kohës për shkak të pamjes së saj tejet tërheqëse që ka.

Bëhet fjalë për Lauren Goodger, prezantuesen e njohur nga Britania e Madhe.

Emri i saj së fundmi i lakua për një ofertë të majme që ka marrë. Ajo ka marrë një ofertë nga një miliarder arab që të kalojë një natë me të dhe në këmbim të kësaj asaj do i ipej një shumë e madhe parash.

Këtë ofertë moderatorja sexy nuk e ka pranuar mirëpo ka lënë ofertën e hapur, që të ardhmes nuk i dihet.

Se cka do të ndodhë në vazhdim mbetet të shihet, shkruan Kosova.info.

reni.jpg