Show Biz

Miley Cyrus po bëhet nënë?

Miley Cyrus gjithnjë e më pas po bën “çmenduria” dhe kjo është e pazakontë për këngëtaren problematike.

Miley është nga ata yjet e Hollivudit të cilët nuk kujdesen se për veten dhe se të tjerët mendojnë për të.

Ajo është e çmendur, ajo shpesh ndryshon ngjyrën e saj të flokëve, pi, pi duhan dhe adhuroj marihuanën.

Kohët e fundit, ajo është bërë gjithnjë e më pak e dukshme në publik dhe kjo ka hedhur dyshime rreth gjendjes shëndetësore të saj.

Ajo ndërpreu konsumimin e marihuanës, e cila u legalizua në Kaliforni dhe e gjithë kjo thuhet se po pret fëmijën e saj të parë me partnerin Liam Hemsworth.

Fansat pohojnë se ata vunë re se barku i biondinës ka filluar t’i rrumbullakoset në fotografitë e saj të fundit.

Burimi anonim i tabloidit “The Sun” deklaroi se “Liam po kërkon të krijoj familje me Mileyn dhe kjo më në fund do të ndodhë”.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.