Tjera

Milani mposht Parman

Milani ka arkëtuar pikët e plota në udhëtim te Parma.

Mysafirët shënuan fitore prej 1 me 0, transmeton Koha.net.

Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Hernandez, dy minuta para përfundimit të kohës së rregullt të ndeshjes.

Përkundër fitores Milani mbetet dy pozita më poshtë se Parma, dhe në vendin e 11 ka 17 pikë. Derisa Parma në të nëntin ka 18 pikë.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.