SPORT

Milani mposht Brescian

Milani ka shënuar fitoren e tretë radhazi në Serie A.

Rossonerët shënuan fitore minimale në udhëtim te Brescia, transmeton Koha.net.

Ishte Rebiq ai që shënoi golin e fitores në minutën e 71, pas asistimit nga Castillejo.

Me këtë fitore Milani arrin në kuotën e 31 pikëve dhe mban vendin e gjashtë. Kurse Brescia në vendin e 19 ka 15 pikë.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.