SPORT

Milani konfirmon miqësoren me Feronikelin

Me këtë video-mesazh, klubi i madh AC Milan, e ka konfirmuar ndeshjen miqësore në Kosovë, kundër kampionit kosovar KF Feronikelit.

Ish-futbollisti i Milanit dhe tashmë drejtori për marrëdhënie me publikun, Daniele Massaro, ka dërguar një video-mesazh për organizatorët e kësaj ndeshjeje, duke ftuar shikuesit ta përcjellin ndeshjen, transmeton KTV.

Ndeshja do të zhvillohet më 10 gusht.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483