SPORT

Milan – Lecce, formacioni i parë i Stefano Pioli, Rebic sërish në stol

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Milan dhe Lecce.

Kjo ndeshje do të jetë më ndryshe për Milanin pas në stolin e Kuqezinjve është Stefano Pioli, pas shkarkimit të Marco Giampaolo.

Tri fitore dhe katër humbje, këto janë statistikat e Milanit pas shtatë xhirove në Serie A, të cilat do të mundohet t’i ndryshojë Pioli.

Milan:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.