Show Biz

Mila Kunis flet për ish të dashurin

Dy vjet para se të fillojnë lidhjen me Ashton Kutcher, Mila Kunis ishte e dashuruar kokë e këmbë në Macaulay.

E ajo ka marr gjithë fajin për ndarjen nga ish i dashuri i saj Macaulay Culkin. Dyshja zyrtarisht i dhanë fund lidhjes së tyre në vitin 2011.

Në një intervistë të realizuar së fundmi, Mila ka thënë se ajo ishte e cila kishte shkaktuar ndarjen.

“Ishte një ndarje e vështirë. E pata një ndarje të tmerrshme, me të vërtetë të tmerrshme. Isha idiote në të 20’tat dhe do të pranojë se unë i pata fajet” është shprehur Kunis.

Kunis tashmë është e lumtur me Ashton, me të cilin ka dy fëmijë.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.