Show Biz

Mihrije Braha vjen me poza të nxehta në bikini

Mihrije Braha po i sfidon vajzat e reja.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mihrije Braha, ani pse në të 50-tat, po i sfidon 20 vjeçaret me fotot në bikini.

Linjat e saj trupore, edhe në këtë moshë janë pothuajse perfekte dhe nuk heziton t’i tregoj asnjëherë.

Para disa minutash në Instastory ka ‘goditur’ sërish me një tjetër imazh ku po ashtu duket seksi.

“Vera. M.B”, ka shkruar ajo pranë postimit ku edhe lë të kuptohet se kjo është edhe stina e saj e preferuar.


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.