Kosova

Mihrije Braha në rolin e modeles për dyqanin e saj

Këngëtarja shqiptare, Mihrije Braha, duket se nuk mjaftohet me suksesin muzikor.

Një nga yjet e muzikës në dy dekadat e fundit ka vendosur të zgjerojë veprimtarinë e saj biznesore.

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

Ajo ka vendosur të hapë dyqanin e ri të veshjeve për femra.

Me fustane të ndryshme, të karakterizuara me ngjyra të ndryshme, Mihrija tenton të sjellë shumëllojshmëri për femrat.

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

Është vet ajo që ka reklamuar disa prej kreacioneve në rrjetin social Instagram.

Ky biznes për Mihrijën do të fillojë së funksionuari në rrugën B dhe do të ketë kryesisht fustane nusërie.

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

Biznese të tilla tashmë janë të njohura për këngëtaret shqiptare, shumë prej të cilave kanë hapur brende të tilla në Kosovë e Shqipëri krahas disenjatorëve.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483