Show Biz

Mia Khalifa nis aderimin në OnlyFans ‘për t’i marrë pushtetin’…

Modelja brune i kërkon tashmë ndejkesve të paguajnë €10 në puaj për të parë postimet e saj teksa thotë se abonentët kanë nisur të vërshojnë në llogarinë e saj të re

Ish porno-stari dhe komentarorja amatore spotive Mia Khalifa thotë se ka nisur të aderojnë në OnlyFans sepse kërkon të largojë pushtetin e rrjetit Instagram.

27 vjeçarja e lindur në Beirut e cila kishte marrë kërcënime me vdekje kur ishte aktorja më e ndjekur porno në rrjetin Pornhub, postoi së fundi një foto të vetes duke ngrënë sushi, me laptop-in në faqen e OnlyFans duke shkruar: “Tani jam në punë me kohë të plotë … si llogaritare”.

Mia kërkon nga abonentët $11.99 në muaj pasi me sa duket 22milionë ndjekësit e saj në Instagram nuk i sillnin shumë fitime në atë rrjet, dhe po tenton t’i thërresë ata në OnlyFans.

Duke falenderuar ndjekësit për mbështetjen Mia shkruante: “Më në fund po krijoj besim te vetja jashtë perimetrit të medias sociale. Megjithse nuk do të bëj postime të zhveshura, do ta trajtoj këtë faqe si ajo që kisha në Instagram pa kriteret e shërbimit”.

Pas largimit nga industria e pornos Mia ka paralajmëruar vajzat të mos kërkojnë të shkojnë atje.

Ajo ka shkruar në Instagram: “Ato 11 video do të më persekutojnë derisa të vdes, asnjë vajzë nuk duhet ta bëjë këtë. Për ta thëën troç, unë nuk bëj më porno. Por nëse ti do ta bësh, bëje vetë, jo me kompanitë”. “Nëse ti konsumon porno, sigurohu që të mos vijë nga korporatat e mëdha që shfrytëzojnë vajzat si skllave”.

https://www.instagram.com/miakhalifa/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.