Rajoni

Meta: T’i kthehemi jetës së përditshme dhe qetësisë

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur të publikojë një foto me qenin këtë fillim jave dhe për të kërkuar nga qytetarët që t’i rikthehen jetës së përditshme dhe qetësisë.

Ky mesazh i Metës vjen pas panikut që shkaktuan ditët e fundit lëkundjet e tokës.

Postimi i plotë i Metës në Facebook

Mirë mëngjes të dashur miq,

Me rëndësi është t’i kthehemi jetës së përditshme dhe qetësisë në familjet tona!

Ju uroj një javë të mbarë! 

Ilir Meta5

Mirëmëngjes të dashur miq,
Me rëndësi është t’i kthehemi jetës së përditshme dhe qetësisë në familjet tona!
Ju uroj një javë të mbarë!


//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483