Kombëtare

Mesila Doda i turret Baton Haxhiut në studio: Horr, të gjuaj me shishe!(VIDEO)

Në emisionin “Opinion” në TV KLAN debati për çka ndodhur mes kryeministrit Rama dhe kryeministrit Haradinaj në lidhje me pazarin e Thaçit me Vuçiç për kufinjtë mes Kosovës dhe Serbisë pati një moment debati të egër deri në sherr.

Një sherr mes Baton Haxhiut dhe Mesila Dodës, ish-deputete dhe numri dy në PDIU për pak sa nuk u kthye në një përplasje fizike.

Kur Baton Haxhiu e ofendoi Mesilën, kjo iu drejtua duke i thënë se ti je një horr dhe gënjështar. Ajo shtoi se “kujdes kur më drejtohesh mua duke më fyer”.

Sapo Baton Haxhiu reagoi prapë, Mesil Doda mori shishen e ujit për ta gjuajtur, por ndërhyrja e Blendi Fevziut shpëtoi Baton Haxhinë nga shishja në dorën e Mesilës.

Pjesë nga debat

Mesila Doda: Gënjeshtar…

Baton Haxhiu: Thuaj bashkëshortit tat…

Mesila Doda: Rrugaç, ordiner… E di ç’të bëjë apo jo… (Merr në dorë shishen e ujit)

Baton Haxhiu: Turp për këto skena në studio Fevzo

Mesila Doda: Ri urtë i neveritshëm…

One thought on “Mesila Doda i turret Baton Haxhiut në studio: Horr, të gjuaj me shishe!(VIDEO)

  1. Té lumt zonja Melisa Doda. Kombi shqiptar duhet té mburret mě ty. Kombit i duhet má pas shum Melisa Doda. Qe jau mbyll gojen tradhtarve , kur more shishen ne dor ju mfal fryma . Je ni zonj trimresh.

Comments are closed.