Show Biz

Melisa publikon këngën “U kry”, shfaqet joshëse në videoklip

Ish-konkurrentja e Përputhen, Melisa Lleshi ka zbuluar talentin e saj.

Melisa parapak minutash ka publikuar këngën “U kry”, e cila për vetëm pak minuta mori më shumë se 15 mijë klikime në kanalin zyrtar “Youtube”.

Melisa në këngën të cilën e ka shoqëuar me videoklip është shfaqur mjaft tërheqëse si dhe me një vallëzim mjaftë provokues.

Melisa është shfaqur mjaft ndryshe nga ajo se çfarë kanë parë fansat tek emisioni “Përputhen”.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e plotë: