Show Biz

Melinda super sexy edhe në veshje sportive

Melinda ka vënë në pah format trupore.

Rep-artistja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, ka rrëmbyer vëmendje me një fotografi të publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 890 mijë ndjekës.

Melinda ka pozuar në veshje sportive, teksa ka vënë në pah format trupore.

“Ik bre mos m’shko nerva”, ka shkruar reperja krahas fotografisë e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga fansat e saj.

Ndryshe, kënga e fundit e Melindës “A po don pak” e publikuar në muajin gusht ka arritur më shumë se 3 milionë klikime në Youtube.

Shfaq më shumë
//chooxaur.com/4/3473483