Show Biz

Melinda duket seksi me bikini

Melinda Ademi arrin të tërheqë vëmendjen e fansave të saj sa herë që publikon fotografi që vënë në pah bukurinë e saj.

Reperja, e cila numëron afro një milion ndjekës në Instagram, kohë pas kohë publikon imazhe që theksojnë figurën e saj trupore.

https://www.instagram.com/p/CCjEd6tD0c5/

Dhe meqë jemi në sezonin e verës, ajo është kujdesur që sjellë për ndjekësit e saj një imazh të realizuar në plazh, në të cilin shfaqet me bikini.

“A nuk të treguan se isha problem?”, është përshkrimi ngacmues i Melindës në postimin e saj.

Vetëm disa minuta pas publikimit, fotografia ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj të shumtë. 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.