Show Biz

Melania largoi me forcë dorën nga Donald Trumpi kur ai e shtrëngoi pas debatit

Një moment është vënë re pas debatit mes Donald Trump dhe Joe Biden.

Zonja e Parë, Melania Trump sërish është parë teksa me hidhërim po e largonte dorën nga Donald pas debatit të mbrëmshëm/

Një video po bën bujë gjatë ditës së sotme në rrjete sociale, ku çifti u panë duke ecur jashtë skenës bashkë pas debatit në Tenesi.

Në fund të debatit, Melania u bashkua me presidentin në skenë, ashtu sikurse bëri edhe bashëshortja e Joe Bien, Jill Biden.

Melania qëndronte pranë Trumpit, teksa kamerat kapën një moment, kur Melania e largoi me forcë dorën nga Donald Trump.

Kjo ishte paraqitja e parë pas rikuperimit nga COVID-19, ku u pa me fustan të zi dhe me maskë në fytyrë.