Show Biz

Mediat apo të ftuarit? Ja se kush e realizoi videon e famshme në mes të Bores dhe Donaldit

E hëna e 19 majit ishte data kur Valdrin Sahiti mbajti sfilatën e radhës ku prezantoi koleksionin e ri.

Fytyra të ndryshme publike morën pjesë në këtë ceremoni.

Ndërsa festa vazhdoi me të ftuarit në “Zoom Club” ku të ftuarit qëndruan deri vonë.

Bora dhe Donaldi ishin në të njëjtin vend dhe qëndruan bashkë, mirëpo kush e realizoj videon që u bë virale në media dhe rrjete sociale.

Këtë e kuptoni në materialin e mëposhtëm:

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort