Show Biz

Më në fund Genta publikon komplet fytyrën e të dashurit, ‘vërshohet’ nga komentet negative

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është tejet e bukur dhe atraktive.

Së fundmi këngëtarja është përfolur për lidhjen me një biznesmes nga Turqia, i cili jeton në Zvicër.

E së fundmi është publikuar një foto e plotë e Gentës me të dashurin.

Në këtë foto, pati shumë komente negative nga ndjekësit.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483