Life Style - Funny

‘Më iku truri, 1 muaj ky muhabet’, Fationi zbulon çfarë i ndodhi para se të largohej nga emisioni

Fation Kuqari, është një nga konkurrentët e Për’puthen, i cili nuk ka shumë kohë që është larguar nga program. Megjithatë ai ende tërheq vëmendjen e publikut me deklaratat e tij. Në një intervistë në Ora news, Fationi tregon se merr shumë mesazhe nga fansat, madje edhe foto e video intime.

Këto, sipas tij, kanë ardhur pas momentit, kur Fationi i tha Nës së parë në Për’puthen: “Të hengsha shalën.”

‘Ishte ajo koha kur i thashë Anës të hëngsha shalën, fillonin të gjitha gocat ore, ngrinin shalën dhe më dërgonin foto video, ngrinin shalën dhe ma tregonin. Më iku truri. 1 muaj ky muhabet.’-tha ai.