Love & Sex

Me doreza dhe kovë në kokë, vajza e aktores së famshme i lë të gjithë gojëhapur, tregon si bëhet s*ks në këtë kohë pandemie (Foto)

Vajza e aktores së famshme Ornela Muti, është e njohur tashmë për postimet e saj nudiste dhe tejet provokuese në rrjete sociale.

Së fundmi Naike Rivelli i ka lënë të gjithë më “gojë hapur”, pasi ka bërë atë që askush s’e priste. Me doreza dhe kova në kokë, ajo ka publikuar një foto ku duket bashkë me bashkëshortin në krevat, duke kryer marrëdhënie seksuale. Të paktën kështu duket.

Me doreza dhe kovë në kokë, vajza e aktores së famshme i

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.