SPORT

Më 17 prill ndeshjet gjysmëfinale të Play-off në volejboll

Të mërkurën me 17 prill, do të zhvillohen ndeshjet gjysmëfinale të play-off-it në Superligen A në konkurrencën e femrave dhe meshkujve. 

Më poshtë mund t’i gjeni terminët e ndeshjeve gjysmëfinale:

SUPERLIGA  A FEMRAT

Skenderaj – M Technologie  17 Prill ora, 18:00 Pallati i Sporteve ” Minatori” Mitrovicë

Drita – Kastrioti  17 Prill ora, 19:00  Pallati i Sporteve “Bashkim Selishta”, Gjilan

SUPERLIGA  A MESHKUJT

Luboteni – Peja  17 Prill ora, 20:00 Pallati i Sporteve “Bill Clinton”, Ferizaj 

Prishtina Volley – Theranda 17 Prill ora, 16:00 Pallati i Sporteve ” 1 Tetori”, Prishtinë. /Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.