Show Biz

MC Kresha feat.Lyrical Son së shpejti me projekt të ri

P.I.N.T tani së shpejti do sjellin projektin e tyre hitin verorë.

Dyshja gjatë kësaj sezone kanë sjell këngë dhe duete të ndryshme të cilat janë pëlqyer dhe klikuar shume nga fansat e tyre të pa numërt.

Lyrican Son para disa javësh solli bashkëpunim e tij të madhë me Ledri Vula “Princess Diana” një këngë që është pëlqyer shumë dhe ka arrit të klikohet deri më tani mbi 14 milion .

Gjersa dueti i fundit nga MC Kresha ishte ai me Elinel duke sjellur këngën “Boulevard”.

Dyshja ka kohë që nuk ka sjell duet së bashku kënga e fundit që lansuan ata së bashku ishte ai me Bllekin “Rruga në club”,siq duket ata tani kanë gjetur kohën dhe këngën e duhur për të sjell hitin e tyre verorë së bashku për fasnat e tyre.

Kënga titullohet ““Mafia shqip a mafia hit” dhe tani është në finalizmin e videoklipit.Kënga do të sjellë një ritëm dinamik.

Dyshja po që i ka munguar fansave dhe rep dashësve.Ku dhe komentet ishin të shumta ku me pa durim e presin lansimin e përbashkët nga Lyrical Son dhe MC Kresha.

Lyrical Son e bëri këtë të ditur në llogarin personale Instagram duke shkruar:Qysh po nihet bre?Qa po menoni ju .Së shpejti../Kosova.info/

Qysh po nihet breeeee? ? Qa po menoni ju? #Soon #Specialistet #Pint ?

A post shared by Twitter: @LyricalSon (@lyricalson) on

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483