Kombëtare

Mbyllet rruga “Ilaz Kodra”

Komuna e Prishtinës njofton se, rruga “Ilaz Kodra” deri te kryqëzimi me rrugën “28 Nëntori” dhe “Isa Boletini” (te Termokosi) do të jetë e mbyllur për qarkullim të trafikut, të Mërkurën, 15 Korrik prej orës 07:00 – 17:00.

Në këtë kohë do të kryhen punimet në asfaltimin e kësaj rruge. /Kosova.info/

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483