SPORT

Mbyllet pjesa e parë me epërsinë e Anglisë

Ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet Kosovës dhe Anglisë në “Fadil Vokrri”.

Janë mysafirët ata që shkojnë me epërsi të një goli pas pjesës së parë.

Ishte Harry Winks ai që shënoi golin e epërsisë për anglezët në minutën e 32.