Kronika e zezë

Mbeti shtatzënë nga i fejuari, e reja nga Prizereni tentoj të vetëvritet

Në raportin 24 orësh nga Policia e Kosovës është bërë e ditur se në Prizeren ka ndodhur një tentim vetëvrasje – shkruan Kosova.info

Viktima femër kosovare  ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar sasi të tepruar te barnave. Sipas viktimës, motivi ishte për arsye se e njëjta kishte mbetur shtatzënë me të fejuarit e saj të dyshuarit mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palë janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483