Show Biz

Mashtrimi ndaj çiftit zviceran, Mozzik tregon si ndodhi arrestimi i Loredanës

Para disa muajsh, reperja Loredana Zefi pushtoi titujt e mediave pasi u akuzua për mashtrim nga një çift zviceran.

Ish-bashkëshorti Mozzik ishte pranë saj në momentin e arrestimit dhe ka treguar për “20 min” si ndodhi gjithçka.

Pyetje: Mund ta kujtoni ditën kur policia mbërriti në derën tuaj në Luzern?

Mozzik: Po. Ishte ora tre ose katër pasdite. Zyrtarët silleshin si duhet dhe unë u ofrova diçka që të pinin dhe të hanin. Hëngrëm luleshtrydhe së bashku.

Pyetje: Si u ndjetë në atë moment?

Mozzik: Unë isha në shok dhe nuk e dija se për çfarë bëhej fjalë. Vazhdova ta pyesja veten: “Çfarë po ndodh tani? Çfarë ndodhi?” Ishte një ndjenjë shumë e keqe.”

Pyetje: Çfarë ndodhi atëherë?

Mozzik: Policia kreu një kontroll në shtëpi. Unë mendoj se morën fatura. Pastaj Loredana duhej të shkonte me ta për t’iu përgjigjur disa pyetjeve. Ndërkohë, unë kam qenë duke pritur me Hanën në shtëpi. Më vonë shkova të marr Lorin në stacion.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483