Show Biz

Martohet me një mashkull prezantuesi i Top Channel

Emisioni “Top Select”, në Top Channel, drejtohej nga katër prezantues të rinj, Kiara Tito, Ardit Murataj, Liesa Haxhiasllani dhe Mishel Rrena.

Ky emision përfundoi dhe i dha kahje të reja secilit prej këtyre prezantuesve, dy vajzat u angazhuan në media tjera kurse djemtë me kaq e mbaruan punën e tyre me media.

Sipas Xing.al njëri nga prezantuesit Mishel Rrena është larguar së fundmi nga Shqipëria. Ai e ka parnuar hapur prirjen e tij seksuale dhe së fundmi i ka dhënë fund beqarisë me partnerin e tij mashkull. Ceremonia martesore është mbajtur në Londër.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483